KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388503
nr 1738 8503
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, flickporträtt. Uppf. Olja på duk. Olja på pannå, 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 48x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:28:00
500 kr
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr